Ühisüritused

Sotsiaalne vastutus

Ettevõttekultuuri peamiseks kandjaks on selle traditsioonid. Kõiki traditsioonilisi üritusi, nagu jõulud, suvepäevad, töötajate juubelisünnipäevade pidamine, naiste- ja meestepäevad jm, tähistatakse koos oma pikaajalise partneriga VKG Elektriehitus AS-iga (eraldiseisev elektriehituslik ettevõte, mis on asutatud 2004. aastal).

Ettevõtte lemmiktraditsioonideks on meeste- ja naistepäeva tähistamine, mille juured on kauges minevikus, ja suvepäevade pidamine.

VKG Elektrivõrgu traditsioonid on peale töötajate pädevuse ja klientide kõrgkvaliteedilise teenindamise läbi aegade olnud üheks olulisemaks ettevõtte iseloomulikuks jooneks. Osa traditsioone, nagu näiteks aastavahetuse ja jõulude tähistamine ning ettevõtte suvepäevade korraldamine on siiani väga populaarsed ja rohkete osavõtjate arvuga.

Korraldame aga ka ühiseid reise, kus saab sõbralikus õhkkonnas lõbusasti aega veeta. Käisime ära Riia veepargis, maalilise loodusega Eesti ühes sügavaimas orus - Kütiorus Lõuna-Eestis ja ka Tartu veepargis. Veetsime omi suvepäevi Põlvamaal Timmo Tallides. Käisime ka Hiiumaal, Viljandis, Pärnus, Hirvemäel, Võrtsjärvel, Peipsi ääres Alajõel. Aga ehk räägivad pildid iseenda eest!